Обласний науково-практичний семінар «Організаційні та психологічні засади модульного навчання»

Методисти 08.06.2017 Новини Переглядів 357

7 червня 2017 року на базі КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області» відбувся обласний науково-практичний семінар «Організаційні та психологічні засади модульного навчання». Під час семінару адміністрація та вчителі школи презентували свій досвід у рамках дослідно-експериментальної роботи за темою: «Модульне навчання в школі як засіб формування особистості компетентного школяра», набутий протягом  двох років участі  в експерименті.

Присутні мали змогу ознайомитися з наробками педагогів школи у сфері модульного навчання: оновленим календарним плануванням, схемами-опорами та опорними конспектами, технологічними картками вчителя та учня. Дізналися думки батьків та школярів щодо експерименту. З’ясували можливість використання блочно-модульної системи на уроках гуманітарного циклу.

І хоч зустріч мала здебільшого теоретичний характер, гості та учасники семінару змогли побачити втілення у життя системи модульного навчання через відеофрагменти уроків, представлені виступаючими.

Закінчився семінар активним обговоренням проблем і досягнень модульного навчання. Учасники отримали настанови від наукового керівника експерименту, проректора з наукової роботи ЛОІППО Касьянової Ольги Володимирівни. Свої відгуки та пропозиції висловили гості семінару: Мартинова Валентина Петрівна, Стасюк Вікторія Сергіївна, представники ЛОІППО,  завідувач  КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Євгенія Володимирівна та Худоба Тетяна Валеріївна, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради.

Зустріч пройшла на високому емоційному рівні. У гостей та учасників залишилися позитивні враження від спілкування.Залишити коментар

Новi сторiнки wikilic

Новини ліцею