Обласний форум “Вектори інноваційного розвитку системи освіти регіону”

Методисти 01.11.2018 Новини Переглядів 171

31 жовтня 2018 року відбувся обласний форум «Вектори інноваційного розвитку системи освіти регіону», на якому були підведені підсумки участі освітніх закладів міста у  Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2018».

У роботі форуму взяли участь працівники методичних служб регіону, керівники й педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти Луганської області.

З привітальними словами до учасників заходу звернувся Директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк.  Він наголосив на важливості інноваційних процесів для розвитку нової системи національної освіти і вагомий внесок Луганської області в сферу педагогічних досягнень України.

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик побажала освітянам перемог у майбутньому та нових здобутків у освіті.  Анатолій Данильєв, заступник директора з науково-педагогічної роботи Луганського ОІППО, кандидат історичних наук, презентував цьогорічні результати участі закладів освіти Луганщини в міжнародній виставці.

Серед учасників Десятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2018» є і освітяни Лисичанська. Сертифікат доповідача Круглого столу “Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти: упровадження ідей Нової української школи” отримала  Наталія Скрябіна, директор  КЗ “Лисичанський НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №3 – ДНЗ “Барвінок”, а Олену Задираку, заступника директора з НВР багатопрофільної гімназії нагороджено сертифікатом доповідача семінару “Гендерна освіта та виховання: від рівних прав – до рівних можливостей”.

Після врочистої частини робота далі тривала на студіях, на яких педагоги Луганщини представляли власні напрацювання.

Щиро вітаємо керівників та колективи закладів – учасників виставки з успішною репрезентацією власних досягнень та досвіду й бажаємо нових професійних звершень!Залишити коментар