«Новорічна толока»

Методисти 13.12.2019 Новини Переглядів 196

Підготовка до Новорічних та Різдвяних свят у шкільних дитячих колективах має бути особливою, власне, як і доволі цікава «ювілейна» комбінація цифр року, що наближається. Тож, аби не гаяти дорогоцінного часу, 10 грудня педагоги-організатори  зібралися усім дружнім колективом на  «Новорічну толоку» в ЦПРШМ.

В  атмосфері піднесеного  передноворічного настрою,  активного, невимушеного спілкування вирішували, як цікавенько влаштувати для дітей довгоочікувані новорічні святкові дива. Майстерно справлялися у хореографії з розучування хороводів з Дідом Морозом біля ялинки,  сучасних музичних рухливих іграх, флешмобах. За власними спостереженнями переконалися в тому, що ніщо так не підкріплює віру в магію новорічних свят, як казковий майстер-клас зі створення новорічного декору. Фантастичні, різнокольорові,  візерункові сніжинки… О!!! Це був великий,тривалий, творчий процес!Встигли майже все.

Тож , хутчіш,  з  творчими наробками прямо   з Толоки   до актової шкільної зали на репетиції   втілювати почуте та побачене!Залишити коментар