Новий навчальний рік – перезавантаження!

Методисти 10.09.2018 Новини Переглядів 583

06 вересня 2018р.  в закладі дошкільної освіти №1 «Шпачок» відбулася інструктивно-методична нарада для керівників та вихователів-методистів ЗДО, яку було проведено у форматі  ELITE WOMAN`S CLUB. Нарада відбулася за участі   головного спеціаліста відділу освіти Лисичанської міськради  Лагдан Н.В. та методиста  з дошкільної освіти КУ «Лисичанський методичний  центр» Грушевської І.В.

На засіданні  активно обговорювалися питання стану методичної роботи за минулий навчальний рік, який представила методист Грушевська І.В. Вона відзначила високий рівень професійної компетентності педагогічних колективів всіх дошкільних закладів, представила учасників  та переможців міжнародних, всеукраїнських, регіональних фестивалів та конкурсів та закликала педагогів залишатися завжди активними та «тримати руку на пульсі».

Н.В. Лагдан під час виступу надала важливу інформацію  про проблеми та перспективи дошкільної освіти міста, проаналізувала  нормативно-правові аспекти, які регламентують діяльність закладів дошкільної освіти, та  надала рекомендації на   2018-2019н.р.

Учасники наради також ознайомилися з інформацією про участь педагогів ЗДО в  міжнародних та всеукраїнських науково-методичних заходів, а саме: Жердєва І.С., завідувач ЗДО №7 «Іскорка », надала інформацію про участь у Міжнародному проекті «Освіта для сталого розвитку» (м. Київ); Клименко О.В. , завідувач ЗДО №1 «Шпачок» та Полозова В.С., завідувач ЗДО №6 «Чайка», поділилися враженнями та корисною інформацією про  IX Міжнародний фестиваль  освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА» (м. Одеса); цікавою була розповідь вихователя-методиста ЗДО №8 «Світлячок»  Косенко Н.М. про участь у  Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Технології розвитку здібностей і обдарованості дошкільників та учнів початкової школи з презентацією програми STREAM – освіта»  у м. Києві (Конча-Заспа).

Нарада пройшла конструктивно, всі учасники брали активну участь в обговоренні актуальних питань дошкільної освіти.Залишити коментар