Новий конкурс дошкільних навчальних закладів

Методисти 29.07.2013 Новини Переглядів 1299

Ку «Лисичанський методичний центр» запрошує до участі у Всеукраїнському  Конкурсі дитячих майданчиків 

З метою визначення найкращого дитячого майданчика у ДНЗ, Освітній портал «Педагогічна преса» (Міністерства освіти і науки України) оголошує конкурс «У дитячому садочку – як у барвистому віночку!». До конкурсу приймаються фотографії дитячих майданчиків при дитячих садках у кількості 5 шт., роздільною здатністю 1200 х 800. Матеріали потрібно надавати на електронну адресу: dnz@pedpresa.com.ua.
В електронному листі необхідно надати:
1) Повна назва ДНЗ.
2) Повна поштова (фізична) адреса ДНЗ.
3) ПІП та номер телефону (бажано мобільний) відповідальної особи (не публікується).
4) 5 фотографій у форматі JPG роздільною здатністю 1200х800.
Матеріали конкурсантів будуть додаватись на портал «Педагогічна преса» наступного робочого дня, після надання. У конкурсі можуть взяти участь усі дошкільні навчальні заклади на території України.

Конкурс триватиме з 1 червня до 31 серпня 2013 року. Переможці конкурсу будуть визначені за кількістю голосів на порталі «Педагогічна преса». При підрахунку голосів у фіналі, до основного числа голосів на порталі будуть додані голоси “ВКонтакте”, “Одноклассники”, “Facebook”, “Maul.ru”. Переможці, які посядуть три призові місця, будуть нагороджені м’якими багатофункціональними модулями «Теремок». Нагородження переможців відбудеться на початку вересня 2013 року (буде оголошено додатково).Залишити коментар