Нові конкурси для знавців російської мови!

Методисти 07.10.2013 Конкурси Переглядів 1290

Живая классика-2014″

За дорученням Міністерства освіти і науки України Інститут інноваційних технологій і змісту освіти повідомляє , що Представництво “Россотрудничества” в Україні проводить ІІ Всеукраїнський конкурс читців “Живая классика-2014″ серед учнів 6-х класів ЗНЗ. Інформацію про умови участі у Всеукраїнському конкурсі можна отримати на сайті Представництва Федерального агентства у справах Співдружності Незалежних Держав, співвітчизників, які проживають за кордоном, та з міжнародного гуманітарного співобітництва               (Россотрудничество).

            Другий регіональний конкурс учнівских творів та віршів у прозі  «…О великий, могучий, правдивый и свободный…», присвячений 195 -річчю з дня народження І.С.Тургенєва проводиться  за сприяння Росспівробітництва в Україні, Генерального консульства Російської Федерації в м.Харків, ВГО “Український вибір”, ГО  “Русская община Северодонецка”, ГО “Северодонецкий центр русской культуры”, відділу освіти Лисичанської міської ради .

Обласний конкурс учнівської творчості “Мій земляк Володимир Даль”

Обласний конкурс учнівської творчості проводиться на виконання Регіональної цільової програми розвитку і функціонування української та російської мов у Луганській області на 2011-2014 роки, затвердженої Рішенням Луганської обласної ради шостого скликання (друга сесія) 30.12.2010 року № 2/10 з метою привернення уваги учнівської молоді до життя і спадщини вченого-лексикографа, письменника та фольклориста В. Даля ,виховання в молоді любові і пошани до історії і культури рідного краю.

Обласний турнір юних далезнавців

На виконання   Регіональної цільової програми розвитку і функціонування української та російської мов у Луганській області на 2011-2014 роки, затвердженої Рішенням Луганської обласної ради шостого скликання (друга сесія) 30.12.2010 року № 2/10, та відповідно до Положення про обласний турнір юних  далезнавців, затвердженого Головним управлінням юстиції у Луганській області 26 жовтня 2012 року № 79/1280, у листопаді  2013 року відбудеться Обласний турнір юних далезнавців.

І (відбірковий) етап відбудеться  12 листопада 2013 року на базі ЗНЗ м.Лисичанська.  Учні-переможці відбіркового етапу візьмуть участь у фінальному етапі, який відбудеться наприкінці листопада в м.Луганськ.Залишити коментар