Навчаються керівники закладів загальної середньої освіти

Методисти 29.10.2019 Новини Переглядів 528

З 25 жовтня розпочато навчання керівників закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа». Курси триватимуть  десять днів, а учасниками є  23 керівники ЗЗСО. Серед них директори шкіл та заступники директорів з навчально-виховної роботи.

Детальніше знайомлячись з Концепцією «Нова українська школа», курсанти поглиблюють знання про різноманітні підходи до управління навчальним закладом, аналізують зміст освіти у вимірі сьогодення та забезпечення якості освіти, знайомляться з методом супервізії як однієї зі складових стратегії покращення якості викладання у Новій українській школі. У розклад занять входить і   практичний модуль, де керівники закладів освіти проявляють вміння творчо і креативно мислити, вміло планувати та швидко діяти. Отримати необхідні знання  допомагає сертифікований тренер Ірина Пірлік – заступник директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО №13.

КУ «Лисичанський методичний центр» під керівництвом Карпової Євгенії всіляко сприяє навчанню та обміну досвідом між керівниками. Надано належну апаратуру, підготовлено аудиторію для навчання, створено всі необхідні умови. Тож попереду курсантів чекає ще багато навчальної роботи, пов’язаної  з детальним аналізом Концепції «Нової української школи» та виробленням власної стратегії розвитку закладу освіти.

Впевнені, що наші керівники  прагнуть змін та вже сьогодні готові до них.Залишити коментар