Навчання вихователів дошкільних закладів через участь у інтерактивному квесті

Методисти 25.03.2019 Новини Переглядів 374

Семінар-практикум «Розвиток  особистості сучасної дитини шляхом залучення її до різних видів інформаційної та творчої діяльності», що відбувся 21 березня 2019 року на базі ЗДО №1 «Шпачок», був присвячений питанню осучаснення дошкільної освіти  і розкриттю напрямків цих процесів.  Учасниками заходу стали  вихователі дітей старшого дошкільного віку і методист МЦ Ірина Грушевська.

«Щоб бути сучасним і цікавим для своїх вихованців, ми повинні бути на крок попереду від руху інформації, що надходить зі швидкістю вітру”, – з таким закликом звернулася до учасників заходу завідувач  закладом дошкільної освіти Олена Клименко.

Під час проведення тренінгу організатори використовували технологію інтерактивного квесту. Відчувши себе активним учасником заходу, педагоги азартно брали участь у роботі інформаційних секторів «Learn English», де був представлений досвід використання комп’ютерних ігор для навчання англійської мови  дітей дошкільного віку, «Я – блогер», де організатори розповіли про сучасний підхід до навчання дітей складанню розповідей. На станціях «Логіка нового часу» і «Віртуальна галерея» педагоги отримали інформацію про те, як можна навчити дітей  користуватися банкоматом, кредитною карткою, грошима та зчитувати інформацію з карти,  закодованої QR кодом.

“Завтра починається сьогодні”, – вважають організатори і учасники семінару-тренінгу, впевнено змінюючи підходи і методи роботи з дітьми дошкільного віку.Залишити коментар