Науково-практичний семінар психологів ДНЗ

Методисти 19.10.2017 Новини Переглядів 588

18 жовтня 2017 року на базі ДНЗ №10 «Теремок» відбувся науково-практичний семінар для психологів ДНЗ «Формування батьківської компетентності засобами арт-терапії».
Учасників семінару привітала завідувач дошкільного навчального закладу Цема Н.О., побажавши присутнім творчої наснаги та плідної співпраці.
Програма семінару включала обговорення нагальних проблем сімейного виховання, спілкування в родині та особливостей організації «Арт-терапевтичної студії», яку підготували та провели практичний психолог ДНЗ №10 «Теремок» Кондалова Н.В. та Косянчук Д.П., практичний психолог ДНЗ №4 «Росинка». Кравченко О.В., методист КУ «Лисичанський методичний
центр» розкрила актуальність гармонізації сімейних відносин через створення творчого простору засобами арт-терапевтичних технік.
Учасники заходу мали змогу здійснити обмін власним досвідом, опанувати нові прийоми для плідної роботи як з дітьми, так і з дорослими.
Завершився брифінг вправою «Кубик Блума», де всі учасники семінару змогли подякувати за співпрацю та побажати творчих досягнень присутнім.Залишити коментар