Науково-практичний семінар «Інклюзивна освіта в сучасному ЗДО: різні можливості – рівні права»

Методисти 24.12.2020 Віртуальний кабінет психолога Переглядів 264

Рисунок1Відповідно до плану роботи Луганського ОІППО  та КУ «Лисичанський методичний центр» відбувся обласний науково-практичний онлайн-семінар «Інклюзивна освіта в сучасному ЗДО: різні можливості – рівні права» для педагогічних працівників ЗДО.

Рисунок2Учасників заходу привітали методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Катерина Андреєва та в.о.завідувача КУ «Лисичанський методичний центр» Ірина Грушевська, акцентувавши увагу на актуальності обраної теми.

Активну участь у заході взяли провідні педагогічні працівники закладів дошкільної освіти №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13 та ІРЦ міста Лисичанськ , які підготували 19 повідомлень і презентацій. Вони ознайомили колег з нормативно-правовим забезпеченням інклюзивної освіти в ЗДО, функціями та структурою індивідуальної програми розвитку дитини; представили досвід закладів дошкільної освіти щодо впровадження інклюзивної освіти, зокрема щодо залучення до дошкільних груп дітей з ООП, розроблення індивідуальних програм розвитку й пошуку оптимальних стратегій і підходів до розвитку кожної дитини; наголосили на важливості розвитку партнерських відносин з батьками.

Захід пройшов у доброзичливій атмосфері. Наприкінці учасники висловили вдячність за цікаву й актуальну інформацію.Залишити коментар