Науково-практичний семінар для педагогів дошкільної освіти

Методисти 22.05.2018 Новини Переглядів 280

16 травня 2018 року педагоги дошкільної освіти міста прийняли участь у науково-практичному семінарі за темою «Інтеграція як освітня стратегія модернізації дошкільної та початкової освіти». Довгоочікуваною подією для педагогів стала зустріч та інтерактивне спілкування з Наталією Гавришдоктором педагогічних наук, професором, співробітником Національної академії педагогічних наук України, яка завітала  до міста Сєвєродонецьк, де на неї також чекали педагоги ЗДО Луганської області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась Наталія Чумакметодист із дошкільної освіти Луганського ОІППО, зазначивши потребу у плідній взаємодії науковців та практиків щодо наступності між дошкільною та початковою ланкою освіти на шляху реформування освіти.

Наталія Гавриш детально зупинилась на роботі за оновленою програмою «Впевнений старт», що викликало інтерес та бажання педагогів  опрацювати програму в тренінговій формі. Також нею були розкриті ідеї інтеграції в дошкільну освіту як освітньої стратегії сучасності, а виконання практичних завдань  допомогло педагогам осмислити наукові тези. Наталія Василівна торкнулась проблеми лідерства, як вимоги сучасного суспільства до особистості та окреслила значення цього напряму у закладі дошкільної освіти.

Педагог охоче надала матеріал учасникам семінару для використання у роботі. Всі були задоволені зустріччю та результатами спілкування..Залишити коментар