Нагородження переможців олімпіад, конкурсів та турнірів

Методисти 04.06.2020 Новини, Олімпіади Переглядів 440

Традиційними для освітян і обдарованих учнів Лисичанська стали щорічні зустрічі  керівництва міста з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. Але цього року пандемія COVID-19 внесла корективи в плани таких заходів. Учнів та вчителів було нагороджено заочно цінними подарунками та грошовими винагородами, на що міська рада виділила 60 тис. гривень.

Відзначено 64 найталановитіших учнів та 48 найуспішніших працівників освіти Лисичанська, серед яких:

–  35  учнів, що є переможцями III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад;

– 26 переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН;

–  12 переможців обласних етапів Всеукраїнських конкурсів учнівської творчості;

– 1 переможЩеглакова2Тимченко Данилоець Усеукраїнського Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка;

Серед переможців учениця Лисичанської багатопрофільної гімназії Щеглакова Дар’я, яка стала переможцем Усеукраїнського Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченка і посіла ІІ місце в III етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,

Учень ЗЗСО№5  Єрьоменко Андрій  посів І місце у  III етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови та ІІІ  місце – в олімпіаді з англійської мови, став переможцем ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (І місце).ЗЗСО №5 Єрьоменко А.

Продовжує отримувати перемоги й учень 8 класу Лисичанської спеціалізованої школи №8 Тимченко Данило, який став переможцем обласних етапів олімпіад з математики, фізики та інформатики.

Перемога учнів в олімпіадах і конкурсах – це результат наполегливої багаторічної діяльності педагогічних  колективів закладів загальної середньої освіти й,  у першу чергу, вчителів-предметників. Цього року святкують перемогу колективи Лисичанської багатопрофільної гімназії, Лисичанського багатопрофільного ліцею, НВК «Гарант»,  КЗ «ЛСШ№8», і ЗЗСО №6, які підготували найефективніші команди учасників і переможців олімпіад, конкурсів та турнірів.

За високий професіоналізм та компетентність дякуємо вчителям, серед яких  Тетяна П’ятих  і  Тетяна Денисюк (Лисичанська багатопрофільна гімназія),  Римма Тельпарі (ЗЗСО№5), Ганна Коняхіна (ЗЗСО№6), Лариса Сотнікова та Ольга Дунаєва (Лисичанський багатопрофільний  ліцей) і Вадим Боровський (ЛСШ№27).

Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію міста на рівні області.

Вітаємо учнів та вчителів, бажаємо натхнення, успіхів і подальших перемог!Залишити коментар