Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в  Лисичанській багатопрофільній гімназії Люк Якобс

Методисти 23.02.2018 Новини Переглядів 732

Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія Люк Якобс відвідав 23 лютого Лисичанську багатопрофільну  гімназію. Метою його візиту була почесна місія – вручення нагороди промисловому об’єкту «Любімов, Сольве і Ко» у Лисичанську від Міністерства закордонних справ, міжнародної торгівлі і співробітництва з метою розвитку та Фонд короля Бодуена за збереження Бельгійської Спадщини за кордоном 2017. Вручаючи нагороду, Люк Якобс зазначив, що досвід Лисичанської багатопрофільної  гімназії у збереженні спільнотою нашої спадщини має бути прикладом для всіх державних служб і відомств, які мають відношення до підтримки архітектурних та історичних пам’яток у належному стані.

Посол подарував гімназії 3 книги Лазебник Валентини «Сталь у степу. Погляд з України». Видання двомовне – написане українською та французькою мовами. Воно відкриває приховану за радянських часів сторінку – діяльність іноземних промислових інвестицій та підприємництва, зокрема, бельгійського, в Україні наприкінці ХІХ – на початку ХХ ст.

На згадку про гімназію Бєлуха Світлана Василівна подарувала книгу , у якій вміщена інформація про Лисичанську багатопрофільну гімназію як авторську школу Світлані Бєлухи.Залишити коментар