«На шляху до змін – 2017»

Методисти 29.05.2017 Новини Переглядів 1126

Під патронажем Міністерства закордонних справ Литви вже другий рік реалізується Міжнародний литовсько-український проект «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін – 2017». Учасники проекту спрямовують зусилля на здійснення змін в освітньому середовищі шкіл з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримку бажання педагогів і молоді ініціювати позитивні зміни.

У рамках двостороннього литовсько-українського проекту протягом 2017-2018  років буде організована освітньо-пізнавальна поїздка до Литви делегації педагогів та учнів трьох навчальних закладів Луганщини.

У відборі взяв  участь КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І‒ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області». Представники школи  на чолі з директором  Ростовською Наталією Юріївною  під час зустрічі в  Луганському ОІППО презентували власний досвід, поділилися  своїми досягненнями та планами на майбутнє. Учні й  учителі отримали безмежну кількість позитивних емоцій та корисної інформації. А результат не забарився.

Напередодні свята Останнього дзвоника школа отримала листа від координаторів проекту із запрошенням до співпраці і тепер очікує на подальші кроки організаторів з визначення складу делегації дітей та педагогів для візиту до Литви.Залишити коментар