Музейна педагогіка в системі патріотичного виховання в ЗНЗ м.Лисичанська

Методисти 26.02.2015 Виховуємо патріотизм, Методичний супровід, Новини Переглядів 1455

24 лютого 2015 року на базі КЗ “Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5″ відбувся практичний семінар для заступників директорів з ВР і педагогів-організаторів   “Музейна педагогіка в системі патріотичного виховання в ЗНЗ м. Лисичанська”.  Учасники семінару  ознайомилися к ключовими поняттями, завданнями, технологіями музейної педагогіки у викладі методиста КУ   “Лисичанський методичний центр”  О.М. Кутєпової.

В рамках семінару було представлено досвід роботи шкільних музеїв Лисичанського багатопрофільного ліцею, Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27, ЗОШ № 3,  ЗОШ № 7, ЗОШ № 26 із патріотичного виховання учнів.

Також учасникам семінару було презентовано створений ЛМЦ сайт “Шкільні музеї Лисичанська” ,  відвідувачі якого мають змогу переглянути віртуальні екскурсії музеями загальноосвітніх навчальних закладів міста, взяти участь у опитуванні про роль музею в житті сучасної людини, отримати рекомендації щодо створення музею в школі.

Заступники директорів з ВР та педагоги-організатори разом із учнями ЗОШ № 5 переглянули усний журнал “Серцю мила Батьківщина”, присвячений Анастасії Манштейн-Ширинській, правнучці О.Насветевича, а також стали учасниками інтерактивного уроку із елементами екскурсії “Ніхто не створений для війни”, який провела Н.В.Кулакова, заступник директора з ВР ЗОШ № 5.Залишити коментар