МОН пропонує до громадського обговорення розпорядження проєкт КМУ “Про схвалення Концепції розвитку природничо-математичної освіти”

Методисти 21.05.2020 2020-2021н.р. - Рік математики в Україні, Новини Переглядів 149

Міністерство освітиБез_названия і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти)».
Документ розроблено з метою сприяння розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти) як фундаменту конкурентоздатності та економічного зростання нашої держави, що покликані формувати новітні STEM-компетентності громадян та підготувати фахівців нової генерації, які здатні до засвоєння, втілення та розробки сучасних знань та новітніх технологій.

Проєктом акта запропоновано схвалити Концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти). Вона спрямована на модернізацію природничо-математичної освіти, широкомасштабне впровадження STEM-освіти на рівнях освіти — дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої, а також залучення громадськості до підтримки впровадження STEM-освіти через партнерство з роботодавцями та науковими установами.Залишити коментар