Молоді спеціалісти навчаються

Методисти 19.12.2019 Новини Переглядів 66

17 грудня 2019 року на базі КЗ «НВК «Гарант» в рамках роботи міського методичного об’єднання молодих спеціалістів, відбувся практичний семінар за темою «Інноваційні технології для розвитку ключових компетентностей».

На семінарі виступили методист  КУ «Лисичанський методичний центр» Ольга Тесля та керівник міського методичного об’єднання молодих спеціалістів Колб Олена. Під час роботи молоді спеціалісти мали змогу ближче познайомитися один з одним, озвучити свої запити та потреби у професійному зростанні, обговорити те, що виходить добре і те, що поки не дуже вдається у роботі педагогічних працівників. Серед  спільних проблем молоді вчителі визначили брак часу при проведенні уроку і підготовки до нього, а також складнощі у спілкуванні з учнями та відсутність досвіду в налагодженні співпраці з батьками учнів. Під час плідної та інтенсивної роботи вдалося визначитися та зрозуміти різницю понять «компетенція» і «компетентність», розглянути ключові компетентності Нової української школи, спробувати прийоми й стратегії ігрових,  інтерактивних, скретч-технологій та  технологій критичного мислення. У рамках роботи в групах молоді спеціалісти, які викладають фізичну культуру, мали змогу відвідати майстер-клас учителя фізичної культури вищої категорії КЗ «НВК «Гарант» Дениса Богового з елементами використання інноваційних ігрових технологій на уроках фізичної культури.

Подібні семінари надають можливість молодим спеціалістам підвищувати свою фахову майстерність, познайомитися зі своїми колегами та обмінятися досвідом у вирішенні проблемних питань. Направленість семінарів – практична, а отримані навички – безцінні!Залишити коментар