ММО  вихователів-методистів у закладі дошкільної освіти «Світлячок»

Методисти 01.03.2018 Новини Переглядів 308

28.02.2018 на  базі  закладу дошкільної освіти №8 «Світлячок» відбулося засідання міського методичного об`єднання вихователів-методистів за темою «Від знань до умінь, від умінь до компетентностей».

Із словами привітання до присутніх звернулися методист КУ «Лисичанський методичний центр» Грушевська І.В. та завідувач закладу дошкільної освіти №8 Бражникова Т.І.  Захід проходив у форматі «відкритого освітнього простору». Вихователь-методист  Косенко Н.М.  ознайомила присутніх із новими підходами до формування життєвих компетентностей необхідних для успішної життєдіяльності  у світлі реформування системи освіти. Перед педагогами – дошкільниками щодня постає питання – як саме організувати взаємодію з дітьми, щоб не порушувати ланцюжок: знання – уміння – компетентності. Присутнім для перегляду були запропоновані такі форми роботи:  освітня ситуація  «Я  вибачаюсь!» (середній дошкільний вік, вихователь Кравченко Н.А.), заняття за підсумками дослідницької  діяльності «Чарівні перетворення насінини» (старший дошкільний вік, вихователь Руденко Т.І.), фрагмент заняття з фізичної культури «Гімнастика для мозку»  (старший дошкільний вік, інструктор з фізичної культури Додух К.І.), фрагмент заняття гуртка «Мудрі шахи» (старший дошкільний вік, вихователь Сергієнко О.В.).

Усі присутні погодилися зі словами  французького письменника  Анатоля Франса: «Щоб засвоїти знання, потрібно поглинати їх із апетитом». І щоб розбудити апетит у дитини, педагогам потрібно  урізноманітнювати освітній процес, шукати нові  підходи до конструювання освітньої взаємодії. А, головне, дорослим потрібно пам’ятати – щоб успішно навчати дитину, її треба любити так, щоб вона це ставлення відчувала й у нього вірила.Залишити коментар