ММО інструкторів із фізичного виховання закладів дошкільної освіти

Методисти 19.03.2019 Новини Переглядів 534

15 березня 2019 року на базі ДНЗ №8 «Світлячок» відбулося засідання міського методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання за темою «Інноваційні погляди на організацію занять з фізичної культури». Із привітальним словом до присутніх звернулися Ірина Грушевська, методист ЛМЦ і Тетяна Бражникова, завідувач ДНЗ №8.

Захід проведено у двох інноваційних форматах професійного навчання: «budding»  та «shadowing». У першій частині заходу вихователь-методист ДНЗ №8 «Світлячок» Наталія Косенко ознайомила присутніх зі створенням та реалізацією проекту  «Розумова фізкультура», суть якого полягає у відновленні балансу мозку дитини.

У другій частині заходу інструктор з фізичного виховання Катерина Додух  представила деякі складові проекту «Розумна фізкультура»: глайдинг, нейробіку, ігри з серії «mind play», тілесну перкуссію. Інструктори з фізичного виховання на деякий час ставали «тінню» наших дітей, спостерігали, приєднувалися до виконання вправ, самостійно виконували завдання. Дізнавшись про наш досвід, присутні створили власні інформаційні карти проектів, які можуть бути реалізовані на заняттях з фізичної культури у дошкільних закладах.

Всі присутні погодилися з думкою Аристотеля про те, що «ніщо так не виснажує і не руйнує людину, як тривала фізична бездіяльність».

Пам’ятайте, що мозок за своєю природою гедоністичний, тобто він любить отримувати задоволення. Задоволенням для мозку є активний та збуджений його стан, який дозволяє отримувати все, що пропонує довкілля, різними аналізаторами.

Тож щодня дивуйте мозок!Залишити коментар