Міжнародна вікторина «LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER»

Методисти 20.12.2018 Новини Переглядів 693

 З 23 жовтня по 27 листопада  в рамках проекту “Міксіке в Україні” пройшла Міжнародна онлайн вікторина «LET`S DISCOVER THE WORLD TOGETHER», в якій взяли участь учні зі шкіл Естонії, України та Грузії. КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» предст59e0ae60ae1e7842b913cbb2ebff3fbdавили вчитель англійської мови Ольга Хафізова та учні 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 9-А та 9-Б класів.

Мета вікторини – знайомство з традиціями країн Європи, а також співпраця вчителів цих країн, розвиток навичок знаходження та аналізу потрібної інформації, мовних умінь. Вікторина була призначена для всіх вікових груп. Участь – лише індивідуальна (не групою або класом). Питання вікторини були сформульовані англійською мовою. Для відповідей відводилось 2 години. Учні спробували свої сили, дізнались  нову і цікаву інформацію  про свій край та країни Європи, отримали практичні навички роботи з незнайомим текстом, провели короткі дослідження для пошуку правильної відповіді. Усі ці вміння будуть корисними їм у майбутньому.

  Загалом у вікторині взяли участь більше 1000 користувачівІмена переможців Міжнародної вікторини оголошував Надзвичайний та Повноважний посол Естонії в Україні пан Герт Антсу. Переможцями стали  учні Лисичанської спеціалізованої школи Носаль Марія (5-А клас) та Воронова Арина (5-Б класс). Вони будуть нагороджені  дипломи та подарунковими сертифікатами від книгарень.

Дякуємо всім за активну участь! Бажаємо натхнення і подальших перемог!

Відео Оголошення переможців конкурсу

Джерело: Сайт Лисичанської спеціалізованої школи №8


Залишити коментар