Міжнародна конференція у Братиславі

Методисти 22.04.2019 Новини Переглядів 135

З 14 по 19 квiтня в мiстi Братислава у спiвпрацi зi Схiдноєвропейським агенством розвитку(ЕЕDA), за пiдтримки посольства Словаччини в Україні, вiдбулася українсько-словацька мiжнародна конференцiя «Сучаснi технологiї соцiальної роботи у рiзних сферах життя». Представники соцiальної, педагогiчної, медичної, культурної сфер стали учасниками заходу. Луганську область представляли освiтяни нашого мiста – методист дошкiльної освiти КУ«Лисичанський методичний центр»  Iрина Грушевська, завiдувачi закладiв дошкiльної oсвiти № 6 і № 8 Валентина Полозова та Тетяна Бражникова.

У ходi конференцiї учасники ознайомились з мiжнародними системами i моделями надання соцiальних послуг, сучасними технологiями соцiальної роботи в рiзних сферах життєдiяльностi.

Навчання поєднувалося з цiкавою екскурсiйною програмою мiстами Словакiї, Чехiї та Австрiї. Спiлкування з представниками різних  регioнiв України та Словаччини проходило в доброзичливiй та вiдвертiй атмосфеpi. Незмінними супутниками наших освітян упродовж усього тижня були гарний настрій, активні обговорення та привітні усмішки.

Учасники висловили  щиру вдячність    координатору проекту, головi громадської органiзацiї «Вiдкритий свiт молодi»  Ульянi Котляровiй за досвід, отриманий під час активної професійної взаємодії.Залишити коментар