Міський семінар-практикум класних керівників

Методисти 21.03.2019 Новини Переглядів 510

19 березня 2019 року в  Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 24 відбувся міський семінар-практикум класних керівників за темою: «Нові підходи до організації виховної роботи у класному колективі в умовах Нової української школи».

Мета заходу: підвищити рівень знань класних керівників про сучасні підходи до організації вихованого процесу; презентувати нові методи та стратегії виховання учнів в умовах Нової української школи. На семінарі були присутні представники шкіл міста.

Методист Лисичанського методичного центру Наталія Петрова  розпочала семінар з привітання учасників та налаштувала всіх на плідну роботу.  Наталія Ніколаєва, директор загальноосвітньої школи №24, презентувала досягнення школи у сфері освіти за останні два роки, а заступник директора з НВР Ніна Яновська розповіла про підходи до організації виховної роботи в умовах Нової української школи. Класні керівники поділилися своїми наробками і досягненнями у вихованні дітей.

У практичній частині семінару учасники заходу пройшли тренінг Світлани Качуровської «Згуртований колектив —запорука успішного навчання», відвідали батьківські збори класовода Людмили Смирнової, організовані за новою методикою, заняття з арт-терапії практичного психолога Миколи Тетюри та інші не менш цікаві заходи.Залишити коментар