Міський конкурс юних техніків

Методисти 26.02.2020 Конкурси Переглядів 53

1-82Вже традиційно наприкінці лютого у Лисичанську, за підтримки відділу освіти та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, проходить конкурс науково-технічної творчості раціоналізаторства та винахідництва серед школярів “Світ моделей”. Цього року на конкурс, 1-72започаткований Лисичанським центром науково-технічної творчості учнівської молоді, зібралися понад 30 учасників.

Захід є міським етапом Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» та проводиться з метою розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді, пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів з науково-технічної, пошуково-конструкторської, дослідницької діяльності, раціоналізації та винахідництва.

На конкурс були представлені пристрої з елементами електротехніки, освітлювальна техніка, верстати, пристрої, які використовуються для різних технологічних операцій, а також діючі моделі, макети сучасного та екологічно чистого транспорту тощо.  Слід відзначити, що з кожним роком рівень робіт зростає, вони стають більш цікавими та досконалими. Вражають несподівані технічні рішення для втілення дитячих задумів.

До складу журі конкурсу входили керівники гуртків ЛЦНТТУМ, які за родом своєї професійної діяльності займаються з дітьми науково-технічною творчістю за різ1-15ними напрямками, і вже підготували не одного переможця обласних та Всеукраїнських змагань та конкурсів.

За підсумками роботи журі перемогу у конкурсі “Світ моделей – 2020″ одержали такі учасники:

– у номінації “Електрифіковані моделі”:

І місцеПарамзін Іван та Хайбулін Ростислав (НВК “Ганант”),

ІІ місцеЖивага Володимир (ЗЗСО№4),

ІІІ місцеКапелька Роман (ЗЗСО№12);

– у номінації “Механічні моделі”:

І місцеТовчига Микита, Гаврилов Даніїл (ЗЗСО№26),

ІІ місцеЮр’єв Ігор (ЗЗСО№18),1-20

ІІІ місцеРудник Даніїл (ЗЗСО№14);

– у номінації “Стендові моделі”:

І місцеБаланда Даніїл, Афонін Петро (ЗЗСО№3),

ІІ місце – Боровський Денис, Неволін Кирило (ЛСШ№ 27),

ІІІ місцеЛюбера Артем (багатопрофільний ліцей);

– у номінації “Архітектура і будівництво”:

І місцеРябикіна Катерина (НВК “Гарант”),

Вітаємо петеможців та бажаємо їм подальших творчих перемог!



Залишити коментар