Міське методичне об’єднання музичних керівників дошкільних закладів

Методисти 03.05.2018 Новини Переглядів 283

26 квітня 2018 р. на базі КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад(ясла-садок) № 3 «Дюймовочка»  відбулось засідання методичного об’єднання  музичних керівників за темою: «Впровадження в роботу з дітьми елементів класичного мистецтва»,  яке було проведено у формі  «Музичної вітальні». Учасників заходу привітала завідувач ДНЗ Дьоміна О.В., акцентувавши увагу присутніх на думці: «Для того щоб залучати дітей до прекрасного, музичний керівник повинен бути професійно підкований, постійно підвищуючи свій професійний рівень».

Музичні керівники  дитячого садочка Яшина О.О. та Шаталова Н.С.  розповіли про взаємодію різних видів класичного мистецтва (музики, живопису та художньої літератури),  показали на практиці способи донесення класичної музики  та прийоми музичної діяльності для розвитку емоційного сприйняття у дітей.

В «Музичній вітальні» лунала музика відомих композиторів: М.А. Римського-Корсакова, В.А.Моцарта, Е.Гріга, Л.В.Бетховена та інших.

Музичні керівники міста  охоче брали участь в розгадуванні музичного кросворду, в іграх: «Музичні загадки» та «Музична скринька», демонструючи  свою обізнаність та професійність. Також всім було цікаво взяти участь в грі-драматизації «3 дива»  на основі  «Казки про царя Салтана» О.С.Пушкіна (з використанням музики М.А.Римського-Корсакова).

Наприкінці заходу від побажань та добрих слів учасників  розквітла весняна гілочка, яка буде прикрашати музичну залу та нагадувати про доброзичливу атмосферу «Музичної вітальні».Залишити коментар