Методичні дебати “Актуальні проблеми патріотичного виховання молоді”

Методисти 16.12.2014 Виховуємо патріотизм, Методичний супровід, Новини Переглядів 1730

12 грудня 2014 року в КЗ “Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8″ відбулися методичні дебати ММО класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів м.Лисичанська “Актуальні проблеми партіотичного виховання молоді”.

Модель дебатів у форматі Карла Поппера присутнім продемонстрували учні Лисичанського багатопрофільного ліцею – неодноразові учасники та переможці міського дебатного турніру –  та вчитель історії ліцею Чубук С.В.

Про План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, затверджений наказом МОН України від 27.10.2014 № 1232, завдання педагогічних колективів розповіла методист КУ “Лисичанський методичний центр” О.М.Кутєпова.

Питання формування патріотичних орієнтацій як необхідного компонента громадянської позиції висвітлено у виступі вчителя  КЗ “Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8″ Т.Ж.Косенко.

Досвід роботи навчального закладу з організації громадянсько-патріотичного виховання представила учитель НВК “Школа І-ІІ ступенів-ліцей “Гарант” С.А.Борисенко, акцентувавши увагу учасників заходу на інтерактивних формах і методах роботи як актуальних засобах виховання вільної особистості.

Про  роботу класного керівника з національного та патріотичного виховання учнів класу у співпраці з батьківською громадськістю та актуальність волонтерської діяльності в умовах сьогодення говорила В.В.Усцова, керівник ММО класних керівників, вчитель ЛСШ № 8.

Запрошені до участі у заході бійці-учасники АТО висловили присутнім подяку за плідну роботу з виховання юних громадян-патріотів України та підтримку воїнів-захисників Батьківщини.Залишити коментар