Методичне об’єднання вихователів-методистів ЗДО

Методисти 19.11.2018 Новини Переглядів 454

16 листопада 2018 року на базі ЗДО №13 «Ромашка» відбулося методичне об’єднання вихователів-методистів закладів дошкільної освіти за темою «Підготовка педагогічного колективу до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами».

У заході взяли участь директор Лисичанського ІРЦ Ірина Жданович,  методист із дошкільної освіти Ірина Грушевська, завідувач ЗДО №13 «Ромашка» Наталія Куцко та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти.

Під час теоретично-практичного модуля були розглянуті найважливіші причини неготовності педагогів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Для вирішення цих проблем були проведені вправи: «Про що засмучуєтесь», де кожен міг визначити свою проблему щодо впровадження інклюзивного навчання в ЗДО;  вправа «Ярлики» показала, що більшість педагогів бачать дітей  з особливими освітніми потребами через призму певної ролі, навішують ярлики на дітей і не сприймають її.

У ході роботи семінару було розглянуто питання готовності педагогів до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, де вихователі-методисти визначили, що готовність педагогів до роботи з дітьми з ООП розглядається через 3 основних показники: методичний, професійний, психологічний.

Ірини Жданович, директор інклюзивно-ресурсного центру,  познайомила вихователів-методистів з організацією роботи закладу та запросила до співпраці.

Закінчилося методичне об’єднання вправою «Перлини досвіду», де методисти мали змогу поділитися досвідом свого навчального закладу по впровадженню інклюзивного навчання в ЗДО.Залишити коментар