Методичне об’єднання вихователів-методистів у ЗДО «Бірюза»

Методисти 21.05.2019 Новини Переглядів 106

14 травня 2019 року на базі ЗДО  №2 «Бірюза»  відбулося засідання міського методичного об’єднання  вихователів-методистів за темою «Якість дошкільної освіти. Критерії  її визначення».

В семінарі взяли участь методист з дошкільної освіти КУ «Лисичанський методичний центр» Ірина Грушевська,  вихователі-методисти закладів дошкільної освіти міста.

В ході семінару педагоги  уточнили та проаналізували ключові поняття якості дошкільної освіти, визначили її критерії та підібрали оптимальні шляхи її забезпечення.

Учасники заходу акцентували увагу на тому, що у Базовому компоненті дошкільної освіти головним завданням є розвиток особистості дитини як основного  ресурсу, що визначає поступальний рух суспільства. Реалізувати зазначене завдання повинні насамперед батьки та вихователі дошкільного навчального закладу. У зв’язку з цим виникає потреба підготовки професійно компетентного, конкурентоспроможного фахівця дошкільної освіти, здатного до розв’язання актуальних питань розвитку, навчання та виховання дітей.

Теоретичні та практичні матеріали, що були представлені на семінарі, стануть у нагоді вихователям-методистам, допоможуть спрямувати педагогічну діяльність на підвищення якості дошкільної освіти.Залишити коментар