Методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури ДНЗ

Методисти 18.04.2018 Новини Переглядів 1308

12 квітня 2018 року на базі КУ «Лисичанський методичний центр»  відбулося методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури на тему  «Забезпечення високої   якості дошкільної освіти шляхом використання інтерактивних форм роботи з фізичного виховання», яке підготували спеціалісти закладу дошкільної  освіти №14 «Теремок».

Основна  мета заходу – підвищення професійної компетентності педагогів, що забезпечує досягнення нової якості освітньої діяльності з фізичного напрямку щодо  впровадження інтерактивних методів на заняттях  із фізичної культури. Учасники методичного об’єднання розглянули наступні питання:

  1. Інтерактивна педагогіка. Вимоги сучасності.
  2. Поняття інтерактивних технологій навчання та характеристики їх методів.

У практичній  частині  присутні вправлялись у проведені ділових  ігор з використанням  інтерактивних форм роботи на заняттях із фізичної культури в ДНЗ.

Педагоги ознайомилися з теоретичними та практичними секретами організації даної діяльності. Учасники заходу переглянули відео  фрагменту заняття з фізкультури із застосуванням інтерактивних методів при проведенні основної частини та організації рухливої гри «Хрестики-нулики», ознайомились з нестандартними прийомами рефлексії.

Позитивним моментом було й те, що учасниками  семінару стали вихователі дошкільних закладів, у яких немає інструкторів з фізичного виховання. Слухачі отримали методичні рекомендаціїї щодо проведення занять з фізкультури, відновили свої знання та вміння з методики та техніки виконання фізичних вправ для ефективного застосування їх у практичній роботі з вихованцями.

Присутні обмінялись думками та власним  досвідом щодо використання інтерактивних форм роботи з фізичного виховання    та наголосили на корисності проведеної зустрічі.Залишити коментар