«Люблю цю землю рідну і чудову»

Методисти 27.01.2020 Заходи Переглядів 155

Однією з найважливіших педагогічних закономірностей, визначених Концепцією реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” є національно – патріотичне виховання дітей та учнівської молоді.

В закладах  загальної середньої освіти  міста національно-патріотичне виховання спрямоване на залучення учнів до глибинних пластів національної культури і духовності, формування у дітей та молоді національних світоглядних позицій, ідей, поглядів і переконань.

«Визна82612024_853505298437818_180475238742491136_nчальною рисою українського патріотизму є його дієвість. Саме вона спроможна перетворювати почуття в конкретні справи й вчинки на користь батьківщини і держави», – так вважають педагоги, учні та батьки учнів КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8″, в якій національно-патріотичне виховання здійснюється на всіх етапах навчання та всебічного розвитку особистості.  В основу виховання покладені принципи гуманізму, демократизму, єдності сім’ї і школи, наступності та спадкоємності поколінь.

В рамках національно-патріотичного виховання в закладі проводяться акції, заходи, присвячені Дню Соборності України,  вшануванню пам’яті юних героїв Крут  та жертв голодомору. Педагоги та учні беруть участь у проєктах, присвячених Міжнародному дню рідної мови: літературні вітальні щодо ознайомлення з творчістю видатних українських  письменників, шкільні виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Люблю цю землю рідну і чудову», «Таланти нашої родини», «Мій рідний край», «Ми – українці» та інші.  В школі працює військово-патріотичний гурток «Джура». Окремої уваги заслуговує волонтерська діяльність колективу педагогів та учнів, яка сприяє формуванню у школярів прагнення до відповідальної патріотичної поведінки, моральних та духовних якостей, світогляду справжнього громадянина України.

Отже, у виховній системі роботи КЗ «ЛСШ №8»  було і залишається пріоритетним – реалізація «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», головна  мета якої  полягає у плеканні в шкільній родині палкого патріота, мужнього громадянина незалежної України, захисника рідної землі з яскраво вираженою національною свідомістю, високим рівнем моралі й духовності.

 Залишити коментар