Лисичанські школярі – учасники міжнародної програми малих стипендій з вивчення англійської мови

Методисти 08.11.2018 Новини Переглядів 611

Сьогодні, 8 грудня 2018 року, у місті Лисичанськ на базі КЗ «НВК «Гарант» відбулося урочисте відкриття  програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні English Access Microscholarship Program (Access Program).

Цей проект став можливим завдяки Уряду Сполучених Штатів Америки, тісної співпраці НВК «Гарант» із громадськими організаціями «Молодіжний центр Атлантичної ради України» (м. Київ), Project Harmony, Inc. Ukraine, за сприяння підрозділу цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройний Сил України і докладених зусиль адміністрації та вчителів освітнього закладу. Місце в проекті отримали діти 13-15 років НВК «Гарант» та шкіл № 14 та № 24, які відібралися за результатами конкурсу власних портфоліо, мотиваційних листів, резюме та за результатами особистої співбесіди й тестування, перевага віддавалася дітям з незахищених категорій.

На урочистому відкритті були присутні заступник міського голови Андрій Шальнєв, радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Девід Майк Рейнарт, аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні Джон Сілвер, помічниця аташе з питань культури Посольства США в Україні Лілія Шило, директор відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко, начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування Сухопутних військ Збройний Сил України  полковник Руслан Мирошниченко, а також головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко, завідувач Лисичанського методичного центра Євгенія Карпова.

Почесними гостями цього свята були тренери-вчителі  англійської мови Ангеліна Вардова та Ірина Чумаченко і учні шкіл міста Лисичанська, що пройшли конкурсний відбір та отримали можливість стати учасниками програми Access.

Після урочистої церемонії всі присутні мали змогу взяти участь у  тренінгу від Джона Силвера та неформальній бесіді з гостями та організаторами заходу.Залишити коментар