КЗЛСШ №8 на Тернопільщині

tux 29.02.2012 Новини Переглядів 1731

Останні дні лютого 2012 р. для команди «Фортуна» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 8» були ознаменовані подорожжю на захід України, в м. Тернопіль.

24 лютого в залі засідань Тернопільської обласної ради відбувся V Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Формула успіху правової держави очима дітей», в якому взяли участь 11 делегацій з різних областей України, а також представники Росії, Казахстану, Азербайджану, Туркменістану, Придністров’я.

Лідери дитячої організації «Республіка юних» ЛСШ № 8 Бобровська Діана і Ігнатенко Євген представляли проект «Учнівське самоврядування як крок до громадянської зрілості» і були нагороджені Дипломом за вагомий внесок у правову просвітницьку і пропагандистську роботу в номінації «Культура юридичної мови».

Команди «Фортуна» (м. Лисичанськ, ЛСШ № 8)  і «Кадри» (м. Тернопіль, ЗОШ № 2) виступили на форумі з творчими привітаннями і довели, що молодь здатна об’єднати Україну.

27 лютого, об’єднавши зусилля, команди «Фортуна» та «Кадри» побували в декількох школах Тернополя, де показали програми, з якими виступали на XVII Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежників.

З Тернополя ми привезли масу вражень і позитивних емоцій, викликаних зустріччю зі старими друзями, новими знайомствами і справжнім тернопільським гостинністю, за що наша команда вдячна директору Тернопільської школи № 2 Іванюк І.В. і педагогу-організатору Білоус Н.А.

Колекцію наших досягнень поповнили дипломи Тернопільської міської ради, подяку Управління гостехногенбезопасності в Тернопільській області, грамоти обласної дитячої громадської організації «Голос дитини», якими нагороджені команда «Фортуна» та її наставники – Науменко В.В., Портянова Е.А. і директор ЛСШ № 8 Никифоренко Г.Н.

За сприяння у розвитку учнівського самоврядування та правовому вихованні передана подяку і грамота голові Лисичанської міської ради Дунаєву С.В.

,Залишити коментар