Культура добросусідства

Методисти 02.06.2016 Новини Переглядів 1403

Наказом Департаменту Луганської ОДА від 22.02. 2016 р. №134С  в Лисичанському дошкільному навчальному закладі ( ясла –садок) №3 «Дюймовочка» (завідувач Дьоміна О.В.) запроваджено інтегрований курс «Культура добросусідства». Вихователь-методист Саприкіна О.В. – активний учасник  обласної творчої групи даного проекту, 2 червня 2016 року прийняла участь у третьому засіданні групи на базі Луганського ОІППО.

Педагоги колективу ДНЗ для наповнення запропонованої програми почали роботу щодо розробки методичних матеріалів для впровадження курсу «Культура добросусідства», поглиблено вивчають та збирають  краєзнавчі відомості про рідний край, опрацьовують інформаційний матеріал щодо національних та регіональних особливостей Луганської області. Цей матеріал можна буде використовувати для формування толерантності в дошкільнят під час упровадження курсу «Культура добросусідства». На базі дошкільного закладу проведений  міський семінар «Синтез мистецтва».

Захід проведений у рамках виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах» та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.12.2015 № 1/11-18616 «Про впровадження курсу «Культура добросусідства», з метою міжкультурної та гуманітарної освіти, формування громадянської ідентичності, виховання толерантності в дітей в ставленні до представників інших національностей та культур інших народів, оновлення виховних систем у навчальних закладах Луганської області.Залишити коментар