Круглий стіл для практичних психологів Лисичанська

Методисти 01.02.2018 Віртуальний кабінет психолога, Новини Переглядів 401

31 січня 2018 року в методичному центрі відбулося розширене засідання круглого столу для практичних психологів закладів освіти «Співпраця працівників ЗДО і ЗЗСО у підготовці майбутніх першокласників до навчання в школі та попередження виникнення дезадаптаційних процесів». Захід проводився з метою розробки ефективної програми наступності соціально – психологічного супроводу дітей у період їх переходу з дитячих садків до початкової школи.

На початку засідання методист Кравченко О.В. презентувала досвід роботи психологічної служби міста Славутич щодо впливу рівня готовності до навчання на благополуччя адаптаційного періоду під час їх вступу до школи. Наголосила на необхідності вибору форм співпраці, орієнтованих на забезпечення природного переходу дошкільників з дитячого садка в школу, психологічну підтримку нової соціальної ситуації, що виникає під час вступу дитини до школи, та впровадження в роботу відповідних діагностичних засобів. У ході практичної частини висвітлювались проблеми оцінки рівня адаптації дитини до навчання у школі, попередження можливих труднощів у психічному й особистісному розвитку першокласників.

Присутні зацікавлено обговорили зовнішні та внутрішні можливості здійснення єдиного контролю за динамікою розвитку дітей при переході від дошкільної до початкової освіти. Учасники були налаштовані на плідну співпрацю, представили власні напрацювання з цього питання, брали активну участь в обговоренні та аналізі представлених матеріалів.Залишити коментар