Креативний простір для старшокласників в ЗЗСО№12

Методисти 13.11.2018 Новини Переглядів 479

06.11.2018 року в КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12» офіційно відкрито дитячий креативний простір  #DRUZI_hub.

Проект був розроблений учнями школи та  представлений  у квітні 2018 року  на першому дитячому Хакатоні Луганської області, де   знайшов підтримку від підприємця з м. Харків О. Сінчалова.

Ідея  проекту полягає в тому, що учні, за підтримки вчителів школи і  партнерів проекту МБФ “Жовто-блакитні крила” та “Генерація UA” (м. Сєвєродонецьк),   власноруч облаштовують кімнату для дозвілля.

Вже в травні учасники проекту отримали першу допомогу для розвитку проекту – сучасну машинку для шиття. Щоб мати  кошти і матеріали   для облаштування #DRUZI_hub, школярі організували в школі сортування сміття, встановивши контейнери: «Папір», «Пластик», «Джинс», «Батарейки». Таким чином  отримують  сировину для виготовлення меблів та предметів декору для «хабу» і одночасно вирішують ще й  екологічну проблему.  З пластикових пляшок та джинсової тканини виготовляють пуфи для сидіння, оббивку  для диванів, штори тощо. Паперова сировина здається у пункти прийому.

На початку жовтня 2018 року за  участі тренера від проекту “Генерація UA” В. Конопкіна для старшокласників було проведено тренінг з соціального підприємництва,  створено команду активістів  для  роботи над облаштуванням  креативного осередку, під який  виділено незайняту класну кімнату. Протягом місяця діти самостійно відремонтували  кімнату, оснастили меблями та сформували локації для різного виду «активностей»: перегляду фільмів, змагань з настільних ігор, проведення міні-концертів, ворк-шопів тощо. Також сформулювали  правила для тих, хто перебуває в #DRUZI_hub,   розробили систему перепусток.

На базі креативного простору вже відбулася дружня зустріч  та обмін досвідом з представниками схожого осередку з м. Краматорськ (Донецька область).

 #DRUZI_hub – це місце для дозвілля молоді,  стартовий майданчик для розробки та втілення ідей.Залишити коментар