Корисні сервіси онлайн для бібліотекарів

Методисти 22.04.2020 Шкільні бібліотеки Переглядів 166

Онлайн-се5232626-300x300рвіси (інструменти) — це програми, які не вимагають установки на комп’ютер і працюють на віддаленому сервері («в хмарі»). Сучасному бібліотекарю неможливо обійтись без інформаційних технологій. Потрібно вміти та знати як ними користуватися. Тож представляємо вашій увазі деякі он-лайн сервіси, які допоможуть зробити вашу роботу яскравою та оригінальною.

1.Створення хмар власноруч    https://cutt.ly/TyrmIan

2.Створення інфографіки.   Ще один ресурс: www.thinglink.com це дуже простий інструмент, який дозволяє створити інтерактивний матеріал при мінімумі витрат. Є можливість додати посилання на фото на що завгодно : інше фото, відео, аудіо, який не будь сайт Використовуйте цей сервіс для публікацій збагачених інформацією фотографій на сайт або соціальних мережах Facebook, Twitter, Tumblr, Edmodo, Google+, Pinterest. Є додаток для смартфонів.

3.Створення демотиваторів. DemotivationFactory онлайнсервіс, що дозволяє легко і швидко зробити демотиватор прямо в браузері.
Fotostars— простий і зручний інструмент, який дозволяє швидко підправити фото прямо в браузері. Збережіть його собі в закладки і використовуйте для простих операцій. Це набагато швидше, ніж запускати кожен раз Photoshop, Gimp або інший «дорослий» редактор.
www.myhistro.com – сервіс для створення цифрових історичних презентацій, які можна використовувати не тільки для вивчення історії, а й у всіх випадках, коли вам необхідно представити будь-які дані в прив’язці до карти. Є можливість експорту карт в різні формати, включаючи. CSV, KML (файл Google Earth) і PDF для перегляду в автономному режимі або вставляти їх на своєму сайті, в блозі, або вікі.

⇓ Читати далі

4. Створення ребусів. Під час проведення масових заходів для зацікавлення аудиторії доводиться включати загадки, ребуси. Особливо це актуально для дитячих бібліотек. Помічником може стати такий сервіс як генератор ребусів www.rebus1.com/ua

5.Генератор QR-кодів.  https://ru.qr-code-generator.com/     http://qrcodes.com.ua/

6.Створення навчальних ігор і вікторин.   http://www.triventy.com       https://learningapps.org   https://cutt.ly/Syrm3B4 

7.Створення колажів.  https://cutt.ly/FyrQrOm   https://picmonkey.com   https://www.befunky.com/   https://www.beezmap.com/  http://www.caption.it/

8.Створення пазлів. https://cutt.ly/XyrQdIZ

9.Створення інтерактивних презентацій.   https://studway.com.ua/stvorennya-prezentaciy/

10: Створення інтерактивних плакатів. https://twiddla.com   https://idroo.com

11.Створення книг в 3D-форматі. https://ru.calameo.com/

12.Інтернет-сервіси для створення електронних книг.  https://insofta.com/ru/3d-cover-generator/3d-book/

КАК СОЗДАТЬ ЭФФЕКТНУЮ 3D КНИГУ И ЗАЦЕПИТЬ ВНИМАНИЕ ЧИТАТЕЛЕЙ?

http://3dcoverdesign.ru    http://funny.pho.to  http://photofunia.com

13.Створення анімації, коміксів. https://cutt.ly/AyrQOL7

14.Створення постерів.  http://www.blockposters.com/   https://www.canva.com/

15.Створення фотопанорам. https://www.dermandar.com/

16.Генерація логотипів. https://www.freelogodesign.org/index.html

17.Напис або логотип в стилі графіті. http://www.graffiticreator.net/

 Маємо надію, що ця добірка буде корисною у вашій роботі!Залишити коментар