Конкурс на краще положення про учнівський конкурс

Методисти 28.10.2013 Конкурси Переглядів 1245

До уваги творчих педагогів та креативних учнів!

На виконання Указу Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості», за підтримки доктора психологічних наук, професора, радника директора Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України Рибалка Валентина Васильовича пропонується провести в листопаді/грудні 2013 року серед учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області конкурс на «Краще положення про учнівський конкурс».

Щорічно серед учнів навчальних закладів області проводиться значна кількість різноманітних конкурсів, спрямованих на розвиток творчих здібностей дітей. Конкурси різняться між собою за обсягами і складністю запропонованих завдань, кількістю учасників-прихильників такого роду інтелектуальних змагань, ступенем самостійності виконання завдань, обсягами вивчення необхідної літератури, об’єктів тощо.

Сьогодні учням Луганщини пропонується самим придумати для себе творчий конкурс та розробити до нього відповідне Положення

за такою формою:

  1. Назва конкурсу.
  2. Загальні положення про конкурс.
  3. Мета і завдання конкурсу.
  4. Терміни проведення конкурсу.
  5. Учасники конкурсу (групова або індивідуальна участь учнів, вік або клас тощо).
  6. Порядок та умови проведення конкурсу (де і що повинні учні зробити, створити або  написати, у якому вигляді, обсязі, кількості, послідовності та  ін.).
  7. Вимоги до оформлення конкурсних робіт (у якому вигляді

     надаються роботи (макети, плакати, експонати, колекції тощо), їх обсяг, розміри та інші характеристики).

  1. Критерії оцінювання конкурсних робіт.
    1. Інформація про автора (авторів): прізвище та ім’я, місто/район, навчальний заклад, клас, коло інтересів учня (учнів).

 

Запропоновані учнями конкурси можуть передбачати визначні дати або події з історії міста/району, області, країни або світу; дати народження науковців, діячів (або більш-менш відомих людей) сучасності та минулого (без дублювання вже відомих в області учнівських конкурсів В. Даля, Б. Грінченка, П. Яцика, Т. Шевченка та ін.); сучасні проблеми довкілля, населення та господарства області та країни в цілому; традиції, події або проблеми в навчальному закладі, де навчаються учні тощо.

Конкурсні матеріали надаються оргкомітету  до 20 грудня 2013 року на електронну адресу ЛОІППО  zhesa91@gmail.com  або  zhesa@mageal.net.

Тексти творчих робіт можуть бути виконані російською й українською мовами.

Підсумки конкурсу будуть підведені 25 грудня 2013 року. Переможці визначатимуться відповідно до кількості учасників у вікових групах, змістовності наданих проектів, їх оригінальності.

Розроблені Положення повинні сприяти більш повному розкриттю автора як особистості, його інтелектуальних можливостей та творчих здібностей.

Творчі проекти переможців конкурсу будуть рекомендовані  для друку в журналах «Освіта та розвиток обдарованої особистості» (Інститут обдарованої дитини НАПН України, м. Київ), «Освіта на Луганщині» (ЛОІППО).

 

 

 

 

 Залишити коментар