Конкурс дитячої науково-технічної творчості в ЛЦНТТУМ

Методисти 27.02.2019 Конкурси, Новини Переглядів 777

Успіх впровадження педагогічних інновацій залежить від багатьох чинників, і, в першу чергу, від рівня обізнаності та готовності вчителів до їх використання. Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді – профільній заклад технічного спрямування, в якому багато сучасних гуртків науково-технічного напрямку, а педагоги мають не тільки педагогічну, а і технічну освіту.

22 грудня 2019 року в ЛЦНТТУМ пройшов конкурс дитячої науково-технічної творчості «Світ моделей». Учні 5 – 9 класів довели, що STEM-освіта, як технологія формування та розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, обміну досвідом з їх використання, сприяє популяризації інженерно-технологічних професій, підвищенню поінформованості про можливості кар’єри в інженерно-технічній сфері, формуванню стійкої мотивації у вивченні дисциплін, на яких вона ґрунтується. Конкурс мав і своїх переможців.

Тож результати конкурсу такі:

  • у номінації «Стендові моделі»:

І місце – Гончаров Максим, школа №12;

ІІ місце – Кваша Ігор, школа № 9;

ІІІ місце – Богданов Михайло, школа №2.

  • у номінації «Механічні моделі»:

І місце – Суржан Сергій, школа №5;

ІІ місце – Товчига Микита, школа №26;

ІІІ місце – Малютін Олександр, школа №13.

  • у номінації «Електрифіковані моделі»:

І місце – Рязанов Данило, школа №14;

ІІ місце – Бандуров Руслан, школа №4;

ІІІ місце – Афонін Петро, школа №3.

Переможці конкурсу були нагороджені почесними грамотами та цінними подарунками, які надав відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

Тож, запрошуємо дітей  на навчання за основними напрямками STEM-освіти.Залишити коментар