Комп’ютерна грамотність як інструмент активного освоєння комунікаційних середовищ у роботі працівників психологічної служби

Методисти 12.02.2021 Віртуальний кабінет психолога Переглядів 269

IMG_20210212_100223_946У відповідності з планом роботи КУ «Лисичанський методичний центр» 12 лютого 2021 року  відбувся семінар–практикум для працівників психологічної служби «Створення онлайн-тестів за допомогою Google Forms». Спікером семінару виступила методист КУ «Лисичанський методичний центр» Олена Довгопола.

Під час практикуму  працівники психологічної служби ознайомились з технологічними особливостями використання Google-форм в освітньому процесі, методичними аспектами створення тестових завдань, удосконалювали знання, уміння та навички роботи з Google-формами. Педагоги опанували на практиці перевірочні тести, створені за допомогою Google-форм, посилання для завантажень відповідного програмного забезпечення, результати тестових завдань, після їх виконання.

Цифрові інструменти, репрезентовані на семінарі, допоможуть педагогам організувати простір для спілкування, активної взаємодії та підтримки учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

За відгуками учасників семінару, захід сприяв удосконаленню інформаційно-цифрових  компетентностей.

Методист КУ «Лисичанський методичний центр» Олена Кравченко підвела підсумки роботи семінару-практикуму, ознайомила з основними моментами підготовки наступного методичного обєднання, тема якого «Профілатика суїцидальних тенденцій серед учнівської молоді».Залишити коментар