Книжкові лабораторії змін “Зі сторінок у життя”

Методисти 21.08.2018 Новини Переглядів 919

Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26 взяла участь у проекті для освітянських спільнот «Книжкові лабораторії змін «ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ». Ініціатори проекту – громадська спілка «Міжнародний інститут інтегрального розвитку», EdCamp Ukraine, Простір емоційного розвитку EMPATIA. pro та видання «Нова українська школа». Він є продовженням проекту «Інтегральне лідерство в освіті».

5 грудня 2017 року ініціатори проекту оголосили  переможців. Ними  стали 20 шкіл України, а серед  них  – Лисичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №26, яка отримала комплект з 36 сучасних книжок з особистого та професійного розвитку.

Опрацювання   книг педагоги  поділили на два етапи. Першим етапом була організація роботи щотижневої   «Книжкової лабораторії» . Її суть полягала в тому, щоб не просто читати якісні книжки, а ділитися ідеями, закладеними в них, з іншими  на спеціальних зустрічах.

Ця збірка книг надзвичайно вразила вчителів.  Вони допомогли по-новому подивитися на  школу в системі освіти, зрозуміти принципи Нової української школи, розширити знання  з психології тощо.

У 2018-2019 навчальному році педагоги школи мають на меті реалізувати другий етап роботи «Книжкових лабораторій змін «ЗІ СТОРІНОК У ЖИТТЯ», який передбачає роботу з батьками. Педагогічний колектив планує залучати до обговорення книг батьків на батьківських зборах, тренінгах, заняттях загальношкільного всеобучу, тематичних круглих столах тощо.Залишити коментар