Інтелектуальна онлайн-гра «Відун»

Методисти 12.11.2020 Заходи Переглядів 67

11 листопада…За вікном осінній, сонячний, погожий деньок. А в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю,  незважаючи на велику віддаленість одне від одного,  серед шкільних козацьких роїв вирують дебати та жваве обговорення. То в рамках загальновідомої та добре знаної  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри  Сокіл («Джура») традиційно змагаються «молоді козаки» та «джури» за право носити почесне звання «Відун».

Близько трьох  годин 21 команда  вправно демонстрували знання з історичного буття  українського козацтва та хизувалися  неабиякою обізнаністю щодо сучасних Збройних сил України.

Незважаючи на новий і не зовсім комфортний та звичний формат командного протистояння, незмінним все ж залишалися  атмосфера гри, безкомпромісність, емоційність і непередбачуваність. На приємний подив більшість команд виявили добру підготовку і викладалися по максимуму.

За найбільшою кількістю балів одностайно і беззаперечно трійку фіналістів очолили:  КЗ «ЛСШ №27» рій «СОКІЛ» та ЗЗСО №26 рій  «НАЩАДКИ КОЗАКІВ»;  почесне ІІ місце (з мінімальною різницею балів) посіли ЗЗСО №7 рій « СОКОЛЯТА» та ЗЗСО №24 рій «ВОЇНИ СВІТЛА»; володарями  ІІІ місця стали ЗЗСО №4 «НЕСКОРЕНІ» та ЗЗСО №12  «НІЧНІ ЯСТРУБИ».

Тож нехай сьогоднішня гра «ВІДУН-2020» стане своєрідним стартапом до пізнання нового та збереження традицій нашого історичного минулого.Залишити коментар