Інтеграція в європейський освітній простір

Методисти 27.12.2016 Новини Переглядів 923

23 грудня 2016 року в КЗ ЛСШ №8 було проведено семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

З темою семінару «Інтеграція в європейський освітній простір: досягнення та перспективи» познайомила присутніх завідувач методичним центром Карпова Є.В.

У зв’язку з завершенням Року англійської мови проголошеного Указом Президента України у 2016 році, Євгенія Володимирівна підвела підсумок роботи педагогічних колективів міста у цьому напрямку.

Учасників семінару запросили на уроки з різних предметів у різних вікових групах учнів. Незважаючи на відмінність тем, класів і предметів, уроки об’єднувала одна наскрізна особливість: всі уроки фізики, біології, географії, математики, інформатики, зарубіжної літератури, історії, обслуговуючої праці вчителі Галенко А.М., Гребенюк О.О., Мєтлицька О.П., Желтова Г.М., Никифоренко Г.М., Рябоконь Є.В., Пивоварова Т.В., Керносенко Н.А., Касатова О.Л., Старова Н.Л., Тимонова В.Л. вели англійською мовою.

Така тенденція у викладанні предметів наближує учнів та  вчителів до приведення у відповідність навчальних стандартів вимогам з навчання в загальноєвропейському просторі.

У заключному слові завучі шкіл міста висловили подяку педколективу навчального закладу за організацію та проведення семінару на високому рівні та побажали подальших успіхів у роботі.Залишити коментар