Інтеграція до європейського освітнього простору

Методисти 05.10.2016 Новини Переглядів 823

Гарбуз Аліна Юріївна, ЛСШ №8   Другий рік поспіль КЗ «Лисичанська спеціалізована  школа I-III ступенів № 8 Лисичанської міської ради  Луганської області» бере активну участь у міжнародному  проекті eTwinning plus, який вже дав можливість вивчати  англійську мову не тільки з допомогою підручників, а й в  реальному спілкуванні з іноземцями.

У цьому проекті зареєстрована вчитель англійської мови КЗ ЛСШ №8 Гарбуз Аліна Юріївна, яка протягом року двічі відвідала заходи, що проводяться оргкомітетом eTwinning plus, у м.Київ. Ця конференція була присвячена організаційним і поточним моментам проекту eTwinning plus. Після першої конференції був створений проект із загальноосвітньою школою в місті Премана, Італія, під назвою «Borderless», що в перекладі означає «не має кордонів, нескінченний, безмежний». З КЗ ЛСШ №8 були задіяні діти, які вивчають іноземну мову поглиблено. Учні мали можливість  відправляти листи до Італії, а також, в свою чергу, отримувати від іноземців відповіді на англійській мові.

Таким чином, проект надихнув і показав необхідність дітям вивчати англійську мову. eTwinning plus розширює сферу освітніх можливостей для учнів і вчителів, підвищує мотивацію до навчання і ступінь відкритості до європейських гуманітарних цінностей.Залишити коментар