I Регіональна Інтернет-олімпіада з фізики ім. М.І.Германчука

Методисти 15.03.2019 Конкурси, Новини Переглядів 72

14 березня 2019 року на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся другий етап І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому прийняли участь понад 50 учнів закладів освіти м.Лисичанська. Олімпіада започаткована з ініціативи колективу ліцею і задля вшанування пам’яті відмінника освіти, Заслуженого учителя України М.І.Германчука.

У першому (заочному) етапі, який відбувся у листопаді-грудні 2019 року, прийняли участь 11 шкіл міста Лисичанська.  За його результатами було визначено 4 команди, які змагалися за призові місця у другому етапі.  У фіналі олімпіади зустрілися команди гімназії, ЛСШ№8, ЗЗСО№4, №30.

Змагання розпочалося з розминки. Команди відповідали на цікаві питання практичного направлення, знаходили фізичні несумісності у віршах поетів, обгрунтовували експерименти з фізики. Після розминки було розпочато фізбатл. Учні, що перебували у статусі Доповідача, пропонували своє бачення розв’язання  складної фізичної задачі, а Опоненти від кожної команди знаходили “слабкі місця” в аргументах суперників або пропонували своє оригінальне розв’язання задачі. Запекла інтелектуальна боротьба визначила переможців:

                               1 місце – Лисичанська багатопрофільна гімназія

                                2 місце – ЛСШ№8 і ЗЗСО№30

                                3 місце – ЗЗСО№4.

Невимушена атмосфера заходу, добірка цікавих вправ і високий рівень організації заходу підвищує зацікавленість у подібних інтелектуальних змаганнях. Організатори заходу Бутенко Н.В., директор ліцею, Дунаєва О.О., заступник директора з НВР, вчителі фізики Сотнікова Л.Ф., Козаревський М.А. і Михайловський А.А. отримали щиру подяку від команд-учасників і пропозицію щодо розширення кола його учасників.Залишити коментар