ХІІІ Міжнародний конкурс з українознавства

Методисти 13.04.2020 Заходи Переглядів 104

Згідно із положенdnuk1нями Закону України «Про освіту», Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року,  Концепції національно – патріотичного виховання  в системі освіти України   велике значення набуває національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді, яке має забезпечити різнобічний розвиток, соціальну активність і цілісність особистості, здатної до самостійного мислення, суспільної діяльності, успадкування духовних надбань українського народу.

Участь школярів закладів загальної середньої освіти міста у науково – дослідницькій роботі в рамках проведення  ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів сприяє успішному формуванню громадянина суверенної Української держави, тому що конкурс спрямований на використання потенціалу українознавства як засобу формування свідомого і мотивованого патріотизму, вироблення соціальних та культурних компетентностей,  передбачає формування вміння зберігати та захищати національну ідентичність через визначення ціннісних пріоритетів, повагу до своєї історії, традицій, мовні та культурні практики.

У ХІІІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів узяли участь Ігнатенко Катерина, учениця 9 класу,   та її науковий керівник Сухініна Ірина Анатоліївна,  вчитель Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Лисичанської міської ради Луганської області. Робота відзначена журі –  ІІІ почесне місце. Переможці нагороджені дипломами.

http://ndiu.org.ua/book/2020/konk-nak-2-etap.pdf

КУ «Лисичанський методичний центр» щиро дякує за підтримку українознавчих проєктів та плекання національно свідомого молодого покоління!

 Залишити коментар