Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій

Методисти 10.10.2018 Новини Переглядів 235

20 вересня 2018 року на базі в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» розпочав роботу Х Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

Фестиваль вже став традиційним, відзначається високим рівнем організації та практичної значущості. Для участі у ньому надійшло 289 робіт із 17 областей України, а також з Латвії та Південної Кореї. Оцінювання їх проходило за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти», «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах», «Інновації в управлінні закладами освіти», «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Переможцями стали 52 педагога, серед них вихователь-методист Наталія Косенко та вихователь  Ірина Новікова (ДНЗ №8 «Світлячок», м. Лисичанськ).

У рамках міжнародного заходу лекцію та тренінг на тему «Інноваційне мислення. Досвід Республіки Корея» провів професор Пак Сонг Су, ректор філіалу Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту.

21 вересня 2018 року учасникам Фестивалю презентована монографія Івана Беха на тему «Особистість на шляху до духовних цінностей».

Протягом роботи фестивалю щоденно відбувалися майстер-класи і секційні засідання. Наші педагоги відвідали майстер-клас Ірміне Погребняки, керівника латвійського Центру гуманної педагогіки, Лицаря гуманної педагогіки (Латвія) з теми «Ми навчаємося не для школи, а для життя».

Наталія Косенко під час секційного засідання «Інновації у дошкільній та інклюзивній освіті» презентувала досвід роботи щодо адаптації данської методики «Дитячий садок без насилля – школа без цькування» до потреб свого дошкільного закладу.

Вітаємо наших колег та бажаємо нових перемог на освітянській ниві!Залишити коментар