Готуємо учнів до РISA-2022

Методисти 15.02.2021 2020-2021н.р. - Рік математики в Україні, Новини Переглядів 71

11 лютого 2021 року в режимі онлайн відбувся семінар вчителів математики міста. Головне питання семінару – підготовка учнів закладів загальної середньої освіти до участі у міжнародному дослідженні РISA-2022. Наступного року Україна вдруге візьме участь у цьму заході, яке оцінює три компетентності: читацьку, математичну і природничо-наукову. PISA  — міжнародне дослі­дження, що за певною методикою оцінює учнів і на цій основі вивчає та порів­нює якість освіти у різних країнах світу.

Виступ з цього питання методиста КУ “Лисичанський методичний центр” Олени Довгополої  це систематизована добірка матеріалів і думок науковців-експертів про те, як можна допомогти учням бути краще готовими до тестування й на що звертати увагу батьків та вчителів. Основні тези виступу містяться у презентації.

рис 12

Питання вивчення цікавого досвіду роботи завжди є актуальним. Досвід роботи Олени Бєлікової, вчителя математики ЗЗСО№4, над створенням власного сайту з авторськими  відеоматеріалами та презентаціями до уроків, тестами для поточного та підсумкового контролю, розробками уроків не залишив байдужими колег. Автор матеріалів надає їх до більш детального вивчення та застосування у роботі.

Матеріали узагальнення передового педагогічного досвіду “Самостійна робота учнів на уроках та в позаурочній роботі при вивченні математики” (скачати)

З популяризацією досвіду участі у проєкті “Контора Пі” виступала на семінарі Олена Коцаренко, керівник міського методичного об’єднання вчителів математики. Влітку вона була учасником навчально-практичного дистанційного табіру ГО “Контора Пі” для вчителів математики і отримала сертифікат учасника, а з 2 листопада протягом трьох місяців – активним учасником онлайн-марафону “Контора Пі”для вчителів. Долучитися до спільноти талановитих дітей з математичними здібностями та вчителів математики, які готують розумну націю до успішного майбутнього, можна на сторінках Fasebook , а слідкувати за подіями, ініційованими Конторою Пі, можна на сторінках YouTube.

Закінчився захід інформацією з питання як запобігти небажих підключень до ZOOM-конференцій, яка буде у нагоді будь-якому вчителю, що працює в умовах дистанційного навчання.Залишити коментар