Голосуй за 30 історій молодих вчителів зі сходу

Методисти 06.10.2020 Конкурси Переглядів 81

Свои.City разом із проєктом DECIDE — “Децентралізація для розвитку демократичної освіти”, що впроваджується ГО DOCCU та PH Zurich за підтримки Швейцарії, та спеціальним партнером — спільнотою відповідального вчительства EdCamp Ukraine  до Всеукраїнського дня освітян зібрали 30 історій про педагогів зі шкіл Донецької і Луганської областей. Їм всім до 30 років і вони мають потяг до інновацій на власних уроках. Це люди, які будують сучасну школу для дітей на сході України.
Серед учасників є і вчителі Лисичанська.
cgfthl2pnvy7o4dj49qkСергій Хмелик, учитель праці ЗЗСО№12. Викладач праці  має п’ять років стажу і дивує вмінням перетворювати прості матеріали на художні вироби. У його руках дерево легко трансформується на світильник або годинник. Метал – на декоративні садові скульптури. Окрім звичних рубанків, пил і молотків він навчає дітей працювати з комп’ютерним проєктуванням. Програми «Компас», AutoCAD, 3ds Max розвивають просторове мислення у школярів і дозволяють побудувати багатовимірні моделі перед їх виготовленням. У позакласний час він показує дітям сучасні методи обробки дерева та сталі.
kfivh2hqhxqzk7rhxjjg Теряник, учителька образотворчого мистецтва та основ здоров’я ЛСШ№8.  Ірада Теряник, що має уже десятирічний стаж роботи, дивує відкритістю. Інформацію з підручників вона підкріплює прикладами зі свого життя. Ця риса надихає дітей брати участь у дослідницьких проєктах, конкурсах. Завдяки досвіду вчительки школярі знають: «Головне – це мета». Лише вона допоможе себе реалізувати.
unnamed (4)Оксана Семенченко, учителька початкових класів ЗЗСО№13. Оксана Семенченко, що працює педагогом уже шість років, дивує своєю підготовкою уроків. Більшість тем вона пояснює дітям малюнками. Обов’язково дає прості вправи на критичне мислення. З першого класу вчить пошуковій діяльності, роботі з технікою. До читання заохочує обміном книг.
 Наші колеги потребують підтримки. Голосування стартує 2 жовтня і триватиме до 12.00 12 жовтня. Просимо проголосувати за них на сайті конкурсу натисканням на число з правого боку від фото. З одного комп’ютера або телефону можна натиснути за кожного учасника один раз. Алгоритм дій: перейти за осиланням  https://svoi.city/read/konkurs/103445/30-molodih-vchiteliv-zi-shodu?fbclid=IwAR3R_i1IqsAMX6e3RAxDcbLfUbVdq5toSm9bdMlKy-ILadY38PRyOzAET1Iwww.facebook.com/261889753974137/posts/1643533125809786/?extid=AXHSEavL5RQtDFpf&d=n, знайти фотографії та інформацію про учасників і проголосувати за наших колег.
За можливістю розповсюдьте цю інформацію серед учнів, батьків та колег. Дякуємо за співпрацю!


Залишити коментар