Е-навчання: Лисичанська багатопрофільна гімназія ділиться досвідом

Методисти 25.04.2016 Новини Переглядів 994

Де новатор – там і зміни, де інновації – там і успіх. Під таким гаслом відповідно до плану роботи Луганського ОІППО 22 квітня 2016 року пройшов обласний науково-практичний семінар для інноваційних закладів освіти Луганської області «Експрес-панорама педагогічної майстерності за темою «Робота педагогічного колективу щодо створення іміджу креативного освітнього закладу засобами електронного навчання» на базі Лисичанської багатопрофільної гімназії.

Учасників заходу привітали Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту – начальник управління освіти і науки, в. о. директора; Ольга Касьянова, проректор з наукової роботи ЛОІППО; Тетяна Худоба, начальник відділу освіти Лисичанської міськради; Євгенія Карпова, завідувач Лисичанського методичного центру, Світлана Бєлуха, директор Лисичанської гімназії.

Участь у роботі обласного науково-практичного семінару взяли завідувачі міських (районних) кабінетів (центрів), директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ з 11 міст та районів Луганської області (Лисичанська, Рубіжаного, Сєвєродонецька, а також Білокуракинського, Новоайдарського, Новопсковського,  Попаснянського, Сватівського, Старобільського, Кремінського, Станично-Луганського районів). До гімназії завітала делегація представників Луганського ОІППО: Касьянова О. В., проректор з наукової роботи; Мартинова В. П., методист кафедри управління освітою; Буряк О. О., завідувач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання; Кечик О. О., старший викладач кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання; Коваленко Я. В., методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання; Лисенко Н. І., методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання; Саранов С. В., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання; Колодяжна В. Є., методист кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання.

Бєлуха Світлана Василівна, директор Лисичанської багатопрофільної гімназії, презентувала діяльність свого навчального закладу.

Цікаво пройшла презентація досвіду впровадження Е-навчання предметними кафедрами Лисичанської гімназії на платформі MOODLE.

Підбила підсумки семінару Вікторія Щеглакова, заступник директора з навчально-виховної роботи Лисичанської багатопрофільної гімназії, яка розповіла про інноваційний контекст роботи навчального закладу з формування навичок Е-навчання як однієї з головних складових медіакультури та необхідної життєвої компетентності сучасної людини.

В кінці заходу присутні змогли обмінятися своїми думками та враженнями від побаченого. Кожен з учасників семінару вирушав з бажанням залучити свої колективи до інноваційної діяльності, у результаті якої підвищується педагогічна майстерність учителів, результативність навчально-виховного процесу.Залишити коментар