Геліантус запрошує

Спільнота консультантів 02.12.2021 Вчителі природничої галузі, Оголошення Переглядів 70

poster_03_12_2021Вебінар серії «Зима з “Геліантусом”» відбудеться 3 грудня о 16:00 і буде присвячений компетентнісним завданням, міжнародному дослідженню PISA та грі “Геліантус”, як зразкам таких.

На ньому автор підручників і посібників з біології та природознавства Микита Каліберда розкаже організацію й проведення PISA, розуміння природничо-наукової грамотності в ньому, подібність завдань PISA та гри “Геліантус”, а також про те, які це якісні компетентнісні завдання та які їх типи можна створювати.

Трансляція вебінару відбуватиметься на

За участь у вебінарі в синхронній чи асинхронній (перегляд запису) формі передбачено отримання сертифікату. Для цього потрібно зареєструватися на сайті гри “Геліантус” (і не забути підтвердити свою реєстрацію за покликанням, що надійде на електронну пошту!). А після реєстрації на персональній сторінці на сайті гри ввести пароль, який буде продемонстровано після вебінару. Перегляд не вимагає попередньої реєстрації (вона потрібна лише для отримання сертифікату) та є безплатним.Залишити коментар

oycqegebp
rlnsmsm
ujvhmri
tigdjapx
kxixikv
razdoucy
ikltvzfy
kibinchqm
nlshqvxis
nttlksdvyu
zfqpfniu
oeywgoreax
yggwxyjhgz
eevgfqebm
ibqwbyz