Формування світоглядної позиції у виховному середовищі школи

Методисти 23.12.2015 Методичний супровід, Новини Переглядів 881

15 грудня 2015 року в Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 відбувся практичний семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів “Формування світоглядної позиції у виховному середовищі школи”. У теоретичній частині семінару було розглянуто проблеми формування світоглядної позиції у виховному середовищі школи (Дубова Н.О., заступник директора з ВР ЗОШ № 12), а також роль дитячої організації як фактора впливу на світогляд дитини (Хасьянова О.В., педагог-организатор ЗОШ № 12).  Жваву реакцію аудиторії викликало інтерв’ю заступника директора з ВР Дубової Н.О. з учнями початкових класів “З чистого аркуша”, яке підкреслило глибину проблеми, обговорюваної на семінарі.

Учасники семінару взяли участь у передноворічному ярмарку “Твій вибір” та  в роботі лабораторії старшокласників “Свіжий погляд”, де обговорювалися проблеми пасивного ставлення молоді до політичних процесів у суспільстві. Заступники директорів з ВР також стали учасниками ділової гри учнів 4 та 7 класу “Будуємо Європу в своїй голові”. Учні щколи запросили гостей на виставу інтерактивного театру, який, на  переконання керівника театрального гуртка І.Г.Кабанової,  є засобом розв’язання конфліктів в шкільному колективі.

Особливим емоційним етапом семінару стало урочисте відкриття вахти пам’яті “Сила нескорених”, присвяченої героям АТО, загиблим при визволенні м.Лисичанська.Залишити коментар